Lajm Net

Lajm Net. Linku i lajmit u kopjua. Gjuha e gjirokastrës që nuk e merr dot njeriu.

Limaj dhe bashkëluftarët e tij të "Atlantikut" me
Limaj dhe bashkëluftarët e tij të "Atlantikut" me from www.lajm.net

Erdhi pranvera, temperaturat nga sot pësojnë rritje të madhe. Territori shqiptar në orët e para të ditës mbetet në dominimin e kthjellimeve në po thuajse gjithë vendin, por kalime. Kurti flet për punën njëvjeçare të qeverisë:

Reporteri.net Është Gazetë Online E Lajmeve Nga Vendi Dhe Bota.

Territori shqiptar në orët e para të ditës mbetet në dominimin e kthjellimeve në po thuajse gjithë vendin, por kalime. 18 vjeçari ka refuzuar mundësinë për t’u transferuar te roma, dhe kështu është pranë kalimit te barcelona. Barcelona është pranë transferimit të talentit të fluminenses, gerson, gjithnjë sipas raportit të bërë nga sport.

Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, And Shkabaj App:

Gjuha e gjirokastrës që nuk e merr dot njeriu. Në syri.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në syri.net janë prodhim i syri.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë.

Ju Ftojmë Të Klikoni Dhe Të Na Shkruani Sa Herë Që Ju Mendoni Se Duhet.

Reporteri.net, në pronësi të “r media l.l.c.”, është themeluar në mars të vitit 2019 dhe drejtohet nga gazetarët bekim kabashi dhe mentor gjergjaj. Qeni hero i policisë shqiptare del në pension, polici nuk ndahet dot prej tij dhe e adopton. The leading albanian source for information and entertainment.

Email:[email protected] [email protected] Portali Indeksonline U Themelua Nga Një Grup Gazetarësh Kosovarë Në Vitin 2010.

Get traffic statistics, seo keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for lajmi. Nga aleksandër çipa gurët në këtë qytet, janë fjalë dhe gërma të një shkrimi të ngjeshur gurgdhendësish të një kohe. 875,133 likes · 19,518 talking about this.

Në Syri.net Do Të Gjeni Opinionistë Më Me Emër Në Vendin Tonë, Investigime Dhe Lajme Që Nuk Do Ti Gjeni Diku Tjetër.

Linku i lajmit u kopjua. Paneli i gjykatës së apelit në dhomat e specializuara, ka refuzuar apelet e mbrojtjes së hashim thaçit dhe kadri veselit të dorëzuara më 21. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e grupit koha, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (koha ditore, kohavision, koha.net, botimet koha, koha print dhe arta), është shkelje e drejtave të autorit dhe të.