Gazeta Syri Net

Gazeta Syri Net. Trajneri shqiptar ergys luga nga kina pjesë e rubrikës bardhë e zi i cili fletë për herë të parë për portalin syri.tv. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj.

Shembja e Teatrit/ Gazeta belge Nuk arriti të mb Syri
Shembja e Teatrit/ Gazeta belge Nuk arriti të mb Syri from www.syri.net

Të shfuqizohet përjashtimi i berishës, të hiqen blindat nga dyert e pd. Me 4 mars gala mbrëmje në uster, paraqiten 3 shqiptar. Net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë.

Sporti Ne Syri Tv Me Gazetaren Enkeleida Zeko

Kush duhet të shkojë në djall, ps apo pd? Gazeta gjermane punëson gazetaren ruse që protestoi kundër luftës në ukrainë në televizionin shtetëror. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj.

Gazeta Metro Ka Në Fokus Të Veçantë Lajmet E Fundit Shqip Nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.

Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Gazeta panorama online, botim i panorama group, gazeta më e madhe në shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, gazeta panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në tiranë, shqipëri. Makinat e përplasura kokë më kokë bëhen copash.

Lajmet Në Syri.net Janë Prodhim I Syri.net Dhe Nuk Lejohet Marrja E Tyre Pa Një Komunikim Të Mëparshëm Me Redaksinë.

Net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Në syri.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Task force me gazetaren sonila meço

Me 4 Mars Gala Mbrëmje Në Uster, Paraqiten 3 Shqiptar.

Me ne dita nis ndryshe. 0 views, 10 likes, 2 loves, 1 comments, 0 shares, facebook watch videos from syri.net: Qellimi ynë është të sjellim lajme, analiza dhe komente, në shërbim të interesit publik.

Të Shfuqizohet Përjashtimi I Berishës, Të Hiqen Blindat Nga Dyert E Pd.

Sipas mediumit syri.net të shqipërisë, vjosa osmani ka bërë gati formimin e hapjes së re. Gazeta tema është një media online e pavarur. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi.